LANDİNG PAGE

Landing Page, belirli bir hedef kitleye veya ürüne özel tasarlanmış, özellikle dijital pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak ve dijital dönüşümü arttırmak için oluşturulmuş sayfalara verilen isimdir. Landing Pagelerin ana amacı ziyaretçilere bir aksiyon aldırmak olduğu için; bir form doldurma, bir listeye üye yapma, bir doküman indirme, bir video izleme ve bir satın alma gibi geri dönüşüm sağlayan aksiyonlar bulunmalıdır.

WEB TASARIM

Sivastan.Com olarak çok sayıda web tasarım faaliyetlerinde bulunduk. Sizler için en iyi tasarımı hazırlayıp sizi sanal ortamda temsil edebilecek web tasarımı gerçekleştirerek sizleri sanal ortam ile buluşturuyoruz.

ÖRNEK GAYRİMENKUL

Bir Gayrimenkul şirketisiniz; kalite, tasarım yada konfor açısından en iyi ürünü sunuyorsunuz, satış fiyatlarınız da buna paralel şekilde ilerlemek durumunda, fakat projenizi satmak için normalden daha fazla reklam bütçesi kullanmanıza rağmen yeterli lead sayısına yada tatmin edici etkileşime ulaşamadınız?

peki ya insanları yönlendirdiğiniz Websiteniz (Landing Page) yeterli gereksinimleri karşılıyor mu?

BAŞARILI LANDİNG PAGE ÖZELLİKLERİ

Başarılı bir kampanyada en önemli bölümlerden biri ziyaretçiniz ile empati yapabilmektir. Siteye gelen ziyaretçinin nasıl düşünebileceği, nelerle karşılaşmak isteyebileceğini önceden tahmin edip bu doğrultuda içerik hazırlanmalıdır.

Sayfanızdan geri dönüşüm alabilmek için gerekli aksiyonları iyi planlayıp, ziyaretçilere anlaşılır ve basit bir şekilde sunmak gerekir.

Oluşturulacak sayfanın ziyaretçileriniz için cazip olup olmadığı ile ilgili araştırmalar yaparak, bu yönde düzenlemeler yapılmalıdır. Rakipler incelenerek farklılık yaratılmalıdır.

Landing Page’ler mümkün olduğunca sade içeriğe sahip ve spesifik olmalıdır. Amaç yapılan reklamdan doğru geri dönüşümü almak olduğu için, reklam ile gelen ziyaretçi doğru yönlendirilmeli, ziyaretçi için özel mesajlar içermelidir. Tasarımsal olarak hızlı yüklenmeli ve gereksiz içeriklerden kaçınılmalıdır.

Sivastan.Com, oluşturduğu adwords, banner ve landing page hizmeti ile size uygun reklam kampanyaları düzenler. Bu reklamlardan en iyi geri dönüşümü alarak, reklam-dönüşüm maliyetlerinizi en uygun düzeylerde yönetir.