Lütfen aşağıdaki hüküm ve koşulları dikkatle okuyun.
Ürünlerinizi satın almanız veya ürünlerinizi kullanmanız, bu kayıt ve koşulları okuduğunuz ve kabul ettiğiniz anlamına gelir.
1. Telif hakkı

www.uzmanwebyazilim.com sitesi “NCD Tasarım” ve “Uzman Web Yazılım” ortaklığına aittir. Bulunduğu ülke Türkiye’dir. Bundan böyle bazı kısım/bölümlerde adı “UWY” olarak anılacaktır.
Bu sitede yayınlanan tüm öğeler / tasarımlar (şablonlar, modüller, bileşenler, eklentiler, uzantılar, vb.) aşağıda belirtilen gereksinimler karşılanmadıkça düzenli veya genişletilmiş lisans altında satılır. Aşağıda ana hatlarıyla belirtilmeyen herhangi bir tarafa herhangi bir yayınlanmış öğe / tasarım satma veya verme telif hakkı yasasını ihlal eder.

Başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz ve ürünlerimizi / tasarımlarımızı kullanan ya da sitemizde bulunan hizmetleri veya özellikleri kullananların aynı şeyi yapmalarını istiyoruz.
2. Lisans

Yayınlanmış öğeler / tasarımlar GPL ile uyumludur. Öğelerin / tasarımların PHP bölümlerinin bir kısmı, üst platformun uygun GPL Lisansı uyarınca lisanslanır.
UWY veya ortakları tarafından geliştirilen PHP bölümleri ve resimler, basamaklı stil sayfaları ve öğelerin / tasarımların JavaScript’i dahil olmak üzere derlenmemiş kısımlar, bu Kullanım Koşullarının geri kalanına uygun olarak “UWY Ticari Lisans” kapsamında lisanslanır.
UWY Ticari Lisans, bu sitede yayınlanan ürünlerin / tasarımların basamaklı stil sayfalarını ve JavaScript öğelerini içeren GPL uyumlu bir lisanstır. GPL lisansı tarafından belirtildiği gibi, birlikte derlenmeyen ancak GPL kodundan bağımsız olarak gönderilen ve bir müşterinin tarayıcısında birleştirilen öğelerin / tasarım öğelerinin kendileri GPL olmak zorunda değildir. Bu görüntüler, kademeli stil sayfaları ve JavaScript öğelerinin telif hakları UWY veya iş ortaklarımız tarafından alınır ve kendi veya müşterilerin amaçları için kullanılabilir ve manipüle edilebilir. Bu dosyaları kendi dosyalarınız gibi yeniden dağıtamaz veya UWY’nin önceden izni olmadan kendinizin bir paketine veya uzantısına dahil edemezsiniz. Kullanılabilecek iki lisans türü vardır:
Tek bir alan için – normal lisans
Sınırsız alanlar için – genişletilmiş lisans için, bu lisans, müşterilerimize öğelerimizi kullanmak isteyen bağımsız web tasarımcısı / geliştiricisi / şirketi olmanız için mükemmel bir seçenektir, bu lisans herhangi bir biçimde şablonların yeniden dağıtılmasına izin vermez.
“Bedava” şablonlar Creative Commons Attribution 3.0 lisansı altında piyasaya sürülür. Bu, linki uzmanwebtasarim.com’a geri döndürdükçe, özgürce düzenlenmiş veya yeniden dağıtılan özel ve ticari amaçlar için kullanılabilir demektir. Bağlantıyı kaldırmak isterseniz bir UWY Ticari Lisans satın almanız gerekir.

  1. Sınırlı Kullanım Hakları

Tek bir web sitesinde veya birden çok web sitesinde her bir bağımsız ürünü / tasarımı, satın alınan lisans türüne (normal veya genişletilmiş) bağlı olarak siz veya müşterinize ait olarak kullanabilirsiniz. Birden fazla web sitesinde / projede normal bir lisans kullanamazsınız.
Lisans, satın alma tarihinden sonra 365 gün süreyle ürün / tasarım destek verir. Bu süre zarfında ürün / tasarım düzenli olarak yükseltilecek ve lisansınız bu yükseltmeleri indirmenize veya kullanmanız izin veriyor.
4. Değişiklikler

Amaçlarınıza uyacak şekilde ögelerimize / tasarımlarımıza gerekli değişiklikleri yapma yetkisine sahipsiniz. Ancak, ögelerin / tasarımların GPL olmayan kısımlarını GPL veya başka bir şekilde yeniden dağıtamaz veya serbest bırakamazsınız. Yükleme paketinde bulunan herhangi bir dosyanın üst bilgisindeki telif hakkı bilgilerini de değiştirmemeli veya kaldırmamalısınız. Bununla birlikte, gerekirse şablonların alt bilgi telif hakkımızı kaldırabilirsiniz.
5. Yetkisiz kullanım

Ürünlerimiz / tasarımlarımızın değiştirilmiş veya değiştirilmemiş herhangi bir kısmı bir disket, CD, web sitesi veya başka herhangi bir ortama yerleştirilemez ve bunları UWY’nin önceden yazılı izni alınmaksızın yeniden dağıtılması veya yeniden satması için teklifte bulunamazsınız.
6. Teslimat

Ödemenizi başarılı bir şekilde aldıktan sonra, öğe / tasarım indirme veya teslim bilgileri verdiğiniz e-posta adresine e-postayla gönderilecektir.
7. Atanabilirlik

UWY’nin yazılı izni olmaksızın, bu lisans alt lisanslanamaz, atayamaz veya başka birine devredemezsiniz.
8. Sahiplik

Bu sitede yayınlanan, modifiye edilmiş veya değiştirilmemiş hiçbir ürün için fikri veya münhasır sahiplik iddiasında bulunamazsınız.
9. Geri ödeme politikası

UWY gayri maddi olmayan iptal edilebilir mallar sunduğundan sipariş tamamlandıktan ve madde indirme linki sağlandıktan sonra geri ödeme / iade etmiyoruz. Müşteri olarak, sitemizde herhangi bir ürün / tasarım satın alarak bunu kabul etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Lütfen unutmayın: herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz ve bu nedenle ürünlerimizin bazı üçüncü taraf yazılımlarıyla (eklentiler, eklentiler, modüller, arama motorları, komut dosyaları, vb. uzantıların) uyuşmaması nedeniyle herhangi bir geri ödeme / iade / değişim isteğini kabul etmiyoruz. Her bir ürünün şablon ayrıntıları sayfasında bulunan bir açıklamada uyumlu olarak belirtilenden farklı olanlar; Herhangi bir sorumluluk üstlenmiyoruz ve bu nedenle, test localhost sunucunuz daki sunucu yapılandırma ayarlarına dayanarak geri ödeme / iade / değişim taleplerini karşılamıyoruz. Ürünlerimizin yukarıda belirtilen eklentilerle (örn. yazılım ve sürüm farkları vb. gibi) tamamen uyumlu olduğunu garanti etmiyoruz.

  1. Garanti

Bu sitede yayınlanan tüm ürünler için açık veya zımni herhangi bir garanti verilmemektedir. Hiçbir durumda UWY, doğrudan / dolaylı, özel, arızi veya sonuçta ortaya çıkan hasarları veya ürünlerimizi / tasarımlarımızı kullanmamamızdan kaynaklanan diğer kayıpları içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan herhangi bir zarardan sorumlu olmayacaktır. UWY, bu ögelerin / tasarımların tüm üçüncü taraf uzantıları ve tarayıcılarla çalışacağını garanti etmez veya garanti edemez.
11. Destek

Yükleme, özelleştirme, yönetim vb. Hizmetler için e-posta veya diğer yollarla destek onayımız olanlar dışındakilere ücretsiz olarak hiçbir destek sunmuyoruz. Öge yorumları yalnızca UWY üyeleri tarafından kullanılabilir. UWY bu yorumları izlemeyi taahhüt etmez, ancak yanıtlama ve sorulara cevap verme hakkını saklı tutarız. Şablonlar veya yazılımlar yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır ve bu ögeleri / tasarımı ile bağlantılı olarak kullandığınız herhangi bir ekipmanın gerekli bakım veya onarımlarıyla ilgili tüm masraflardan tam olarak sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Ögelerimiz / tasarımlarımız en yeni web standartlarına göre üretiliyor ve onlarla birlikte çalışma sürecini olabildiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz, bu nedenle minimum web geliştirme deneyimi olan insanlar için onlarla çalışmak kolaydır.
12. Kullanım Koşullarındaki Değişiklikler

Bu Hükümleri (tamamen veya kısmen) zaman zaman ve herhangi bir zamanda size bildirmeden değiştirebilir veya değiştirebiliriz.

  1. Anlaşmazlık

Anlaşmazlık durumunda yetkili merciiler ve mahkeme yerleri, Ankara, Sivas illeridir.