1997 yılında tanıştığımız sanal ortamda edindiğimiz deneyimler ve aldığımız kurslarla 2001   yılından bu güne kadar çeşitli tasarım ve yazılımlarda katkı veya bizzat bulunarak, bu günkü çalışma hayatımıza geldik.

Bu güne kadar gerek kişisel gerekse kurumsal sayısız web sitesi hazırladık. Bir kaç yıl ara verdiğimiz sanal dünyaya yeniden geri döndük.

Tasarım kategorisin de “NCD Tasarım” ve Yazılım Kategorisinde “Uzman Web Yazılım” olarak güçlerimizi birleştirdik. Gerek yazılım gerekse tasarım alanlarında, özellikle üniversiteli gençlerimizi geleceğe hazırlamak, geleceğe umutla bakmalarını sağlamak amaçlı yetenekli yazılım ve tasarım mühendislerini ailemizin içine dahil etmekten mutluluk duyacağımızı buradan ilan etmek isteriz.

Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimiz olan çalışmalarımızı, sizlere en iyi ve en kaliteli haliyle sunmak ve çalışmalarımızın arkasında durmak en önemli görevimizdir.

Amacımız kurumsal zihniyetle bir aile birliği içinde işimize odaklanmaktır. Sunmuş olduğumuz hizmetlerin her türlü aksaklığın da ve yenilenmesinde daima yanınızda olmak prensibimizdir.