was successfully added to your cart.
Her Yıl Ödeme Yapmam Gerekirmi ?
Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız..
Ücretsiz Kurulum Yapıyormusunuz?
Talep etmeniz durumunda ücretli aldığınız yazılımların kurulumunu yapıyoruz. Yapmanız gereken destek bölümünden Cpanel ve FTP bilgilerinizi bize ulaştırmanız.
Ücretli Satın Aldığım Yazılımları İstediğim Kadar Domaine Kurabilirmiyim?
Yazılımlarımız&Tasarımlarımız tek domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen yazılım/tasarım, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Yazılım kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır..
Satın Aldığım Yazılım İçin Lisans Değişikli Yapabilirmiyim?
Lisans değişikliği yapılamamaktadır. Ancak firma sonradan com.tr uzantısı alıp bu uzantıyı kullanacaksa destek bölümünden talep açarak bu deişikliği isteyebilirisniz.
Teslimatı Nasıl Yapıyorsunuz?
Ödemeniz onaylandıktan sonra yazılımınız lisanslı domaine kurulumu yapılır. Ancak sitemiz üzerinden indirilebilir yazılımlar, ödemenizin onaylanması akabinde dilerseniz domaininize kurulur, dilerseniz de size tanımlanan linkten doğrudan indirip kendiniz kurabilirsiniz .
Teknik Destek Veriyormusunuz?
Elbette teknik destek veriyoruz. Yapmanız gereken sitemiz üzerinden destek talebinizi oluşturmanız. Mümkün olan en kısa sürede talebinize yanıt bulursunuz. ayrıca makul zamanlarda ve yoğunluk durumuna göre telefon desteği de alabilirsiniz.
Ek Modul/Düzenleme Yapıyormusunuz?
Ek talepler ücret karşılığında karşılanabilir.
Ödemeyi Nasıl Yapacağım?
Öncelikle satın alacağınız ürün için talep formu oluşturacaksınız. Talebiniz alındıktan sonra mevcut ödeme yöntemlerini kullanarak ödemenizi yapabilirsiniz.
Geri iade varmı?
Paketlerimiz dosya halinde olması vede domaine lisanslı olması nedeni ile geri iade maalesef yok. O nedenle ürünü satın almadan önce mutlaka demolarımızı dikkatli inceleyiniz. Referanslarımıza göz atınız vede  ikna olmadıysanız bizzat referanslarımızla iletişime geçerek yeterli bilgiyi alınız.
Web Sitem Arama Motorlarında Ne Zaman Çıkar?
Yazılımlarımızın en önemli özelliklerinden birisi de SEO ve arama motorları indexleme özelliğine uyumlu olmasıdır. Dolayısı ile siteniz yayına başladıktan kısa süre sonra arama motorlarında yerini alır. Sitenizin arama motorlarında  sürekli üst sıralarda yer alması ise tamamen size ve sitenizin içeriğine bağlıdır. Üst sıralarda yerinizi korumak için mutlaka içeriklerinize uyumlu Açıklama ve Meta Taglar eklemeli ve sitenizi daima güncel tutmalısınız.

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Yorum Yap